Перейти к содержимому


Прочие находки

Правила раздела Взрывоопасные предметы (ВОПы) Очень важно соблюдать меры предосторожности.
Изучите материалы по взрывоопасным предметам.
Будьте осторожны!

1. Инструкции по деактивации взрывоопасных предметов запрещены. "Пошаговые схемы как разбирать, дальнейшие манипуляции с взрывчатыми веществами, так же запрещено к обсуждению"

Исключением является: фотографии, рисунки и схемы любых взрывоопасных предметов.

2. Администрация форума призывает сообщать о всех найденых боеприпасах в МЧС или МВД, а не хранить дома, в гараже или на даче взрывоопасные вещества, включая корпуса взрывоопасных предметов без взрывателя, но с взрывоопасным веществом внутри - это статья

Стаття 263. Незаконне виготовлення, переробка чи ремонт вогнепальної зброї або незаконне виготовлення бойових припасів, вибухових речовин, вибухових пристроїв

1. Носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу -
караються позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.
2. Носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу -
караються штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.
3. Звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка вчинила злочин, передбачений частинами першою або другою цієї статті, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.
1. Об'єктом злочину є громадська безпека в частині убезпечення від порушення правил обороту (користування населенням) вогнепальної і холодної зброї, бойових припасів, вибухових речовин, вибухових пристроїв. Загальнонебезпечні предмети при їх неконтрольованому поширенні становлять підвищену загрозу для суспільства. Тому встановлені спеціальні правила поводження зі зброєю, боєприпасами, вибухівкою, визначено, з якими з цих предметів громадяни взагалі не вправі вчиняти будь-яких дій, а які дії можна виконувати на підставі спеціального дозволу.
2. Предметом злочину можуть бути; 1) вогнепальна зброя (крім гладкоствольної мисливської); 2| бойові припаси; 3) вибухові речовини; 4) вибухові пристрої (ч. 1 ст. 263); 5) холодна зброя (кинджали, фінські ножі, кастети) (ч. 2 ст. 263).
Про поняття вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин, вибухових пристроїв див. коментар до ст. 262 і 410.
Кинджали, фінські ножі - вид холодної зброї колючо-ріжучої дії. Характеризуються наявністю рукоятки з упором, що обмежує входження ножа в тіло, та клинка специфічної форми: кинджал - довгого, вузького, заточеного з обох боків, такого, що звужується до кінця, гостроконечного; фінський ніж ("фінка") - короткого, товстого, заточеного з одного боку, наприкінці звуженого і вигнутого гострою стороною. Кастет - вид холодної зброї ударної дії. Являє собою металеву пластину, яка надягається на пальці й затискається в кулак, з отворами для пальців та виступами, якими й заподіюється удар. Інша холодна зброя - будь-які предмети, що спеціально призначені чи пристосовані для заподіяння тілесних ушкоджень. Це, зокрема, довгоклинкова холодна зброя (шабля, меч, шпага), метальні знаряддя (бумеранг, спис, праща, лук, арбалет), ударно-роздроблюючі пристосування (нунчаку, булава, кистень), рубаючі предмети (томагавк, бойова сокирка).
Питання про віднесення тих чи інших предметів до певних видів зброї вирішується з урахуванням об'єктивних і суб'єктивних критеріїв. За об'єктивними ознаками зброєю є предмети, що здатні заподіяти шкоду життю та здоров'ю людини з врахуванням їх форми, маси, міцності (зокрема твердості матеріалу, з якого виготовлено вражаючі частини), конструктивних особливостей. Суб'єктивно вони призначені для враження живої сили - ушкодження тіла іншої людини, тобто не повинні мати іншого призначення - господарського, побутового, спортивного, обрядового тощо. Питання про визнання зброєю предметів "подвійного" призначення - наприклад, лука, який може виступати і спортивним снарядом, і мисливським знаряддям, і предметом, призначеним для заподіяння смерті чи тілесного ушкодження,- вирішується з врахуванням мети дій, вчинених з такими предметами.
3. Об'єктивна сторона злочину може бути виконана шляхом здійснення альтернативних суспільно-небезпечних діянь: 1) носіння; 2) зберігання; 3) придбання; 4) виготовлення; 5) ремонт; 6) передача; 7) збут. Всі вони характеризуються незаконністю, тобто здійснюються без відповідного дозволу. Під носінням зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв слід розуміти дії по їх переміщенню, транспортуванню винною особою безпосередньо при собі (в руках, в одежі, сумках, спеціальних футлярах, в транспортному засобі тощо) за умови можливості їх швидкого використання - здійснення пострілів, вибуху, нанесення удару. Виготовлення - це створення зброї, бойових припасів, вибухових речовин чи пристроїв заново чи перероблення будь-яких предметів, завдяки чому вони набувають властивостей відповідних загальнонебезпечних предметів. Це, наприклад, виготовлення обріза з гладкоствольної мисливської рушниці, пристосування газового пістолета для стрільби бойовими патронами. Як ремонт розціню-
ються ди з відновлення вражаючих властивостей зброї чи вибухових пристроїв, завдяки чому вони знову можуть бути використані за цільовим призначенням, а як збут - сплатне відчуження зброї, бойових припасів вибухових речовин чи пристроїв особам які не мають права на їх придбання (продаж, обмін оплата за виконані
роботи чи надані послуги і т.п.)
Зберігання - це дії, пов'язані з володінням незалежно від його тривалості вказаними предметами, які знаходяться не при винній особі а у вибраному і відомому їй місці До придбання належать дії як; полягають в сплатному чи безоплатному набутті відповідних предметів будь яким способом (крім вказаних у ст. 262) - купівлі, обміну, одержання як плати за виконану роботу чи надані послуги, привласнення знайденого одержання в подарунок чи як відшкоду вання боргу тощо Передача - це безоплатно надання відповідних предметів іншим особам які не мають права на їх придбання (да рування, надання у тимчасове користування)
3. Делайте качественные фотографии того, что вы хотите запостить в данный раздел, и желательно с мерным предметом.
Примеры мерных предметов: Пачка сигарет, спичечный коробок, фильтр от сигареты, иле же использовать мерные линейки.
Это значительно упростит идентификацию взрывоопасных предметов и убережёт Вас от ненужных ошибок.
Администрация в любой момент может изменить правила раздела без предупреждения.

Подфорумы

Стрелковое оружие и его фрагменты

От каменного молотка до космического бластера

 • 18 Тем
 • 107 Ответов
Бельгийский маузер для Югос... - последнее сообщение от Jawist

Техника и ее фрагменты

Начиная от велосипеда заканчивая UFO

 • 5 Тем
 • 56 Ответов
пушка - последнее сообщение от Edward_Von_Shultz

Униформа

начиная с пуговки от нижнего белья и до знаков различия.

 • 4 Тем
 • 22 Ответов
Кокарда итальянского пехоти... - последнее сообщение от Jawist

Бутылки, фляги канистры и все что с этим связано

от рюмки до цистерны

 • 10 Тем
 • 37 Ответов
Царские бутылочки - последнее сообщение от Edward_Von_Shultz

Загадки природы или вещи которые не подлежат объяснению

Раздел посвящен непоняткам или загадкам природы.

 • 24 Тем
 • 146 Ответов
Неведомая прошитая ниткой п... - последнее сообщение от Edward_Von_Shultz

Фортификация

ямы, канавы, рвы, траншеи, доты, блиндажи и прочие

 • 4 Тем
 • 20 Ответов
Похоже на остатки дота - последнее сообщение от Ярослав54321


Страница 1 из 1

  Название темы Автор Статистика Последнее сообщение

Страница 1 из 1

 • Необходима авторизация для ответа в тему


Добро пожаловать на www.73.odessa.ua!

Зарегистрируйтесь пожалуйста для того,
что бы вы могли оставлять сообщения и
просматривать полноценно наш форум.